Yeqela kokuqukethwe

Ukuqasha kokuvakasha e-Prrenjas

Thola futhi ubhukhe izindawo zokuhlala eziyingqayivele ku-Airbnb

Izindawo eziqashwayo zeholide ezinconywa kakhulu e- Prrenjas

Izivakashi ziyavuma: lezi zindawo zokuhlala zinconywa kakhulu ngokwendawo, ngokuhlanzeka kanye nokuningi.

Igumbi eliphrayivethi e-Lin
Guest house Erda
Traditën mikpritëse të shqiptarit do e gjeni pranë shtëpisë sonë në mënyrë besnike. Do gjeni qetësinë e shumë kërkuar larg zhurmës së qytetit e stresit të ditëve të ngarkuara. Do ndiheni të përkëdhelur ashtu sikurse dhe ne, nga natyra e qetësia e liqenit. Mund te shijoni një mëngjes me produkte të freskëta bio, ashtu sikurse dhe një darke me peshk të sapo peshkuar, e nën dritën e qiriut e me zhurmën e valëve. Komoditeti i dhomave është për t'u provuar. Ju mirëpresim!
U-$27 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE
Iyunithi yokuqasha e-Ohrid
Apartments Dudanovski - Apartment No.3
Studio apartment in the quiet part of the town, only ten minutes walking distance from the city center. The studio has fully equipped kitchen, balcony, dining area and a living room which easily transforms into a bedroom. The apartment has a connecting door with the apartment next door which is locked when different guests have booked both places, or unlocked if/when families are using both apartments. Ideal for couples with or without small child
U-$23 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE
I-bungalow e-Pescani
Forest Paradise (Bungalow in Mediterranean style)
Brand new scenic bungalow in Mediterranean style that guarantees a unique experience. Secluded and located at the highest point of Pestani, the bungalow offers outstanding views on lake and mountain. You can enjoy the breathing scenery as you wake up in the brand new bedroom. The bungalow is equipped with everything you might need for your stay.
U-$40 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE

Ezinye izindawo ezinhle eziqashwayo zeholide e- Prrenjas

Ifulethi e-Ohrid
Apartment Steff
U-$71 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE
Iyunithi yokuqasha e-Pogradec
Shell - Heart of the Lake
U-$39 ubusuku ngabunye
Igumbi eliphrayivethi e-Ohrid
Darki 7🌟🆓🅿️🌟 Center 🌟100 meters to the lake
U-$21 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE
Ifulethi elisevisiwe e-Elen Kamen
Lakehouse Struga 1
U-$49 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE
Igumbi eliphrayivethi e-Ohrid
D&S Pendik apt.3 - Lake view apartment
U-$30 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE
Iyunithi yokuqasha e-Ohrid
Yellow apartment in the old town - Villa Ohrid
U-$36 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE
Iyunithi yokuqasha e-Ohrid
Wonderful Lakeview in the old part
U-$44 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE
Iyunithi yokuqasha e-Ohrid
Apartment ANJA 2
U-$25 ubusuku ngabunye
Iyunithi yokuqasha e-Ohrid
Lakeview apartment in the heart of old town, Kaneo
U-$40 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE
Iyunithi yokuqasha e-Ohrid
Apartment ANJA 1
U-$27 ubusuku ngabunye
Iyunithi yokuqasha e-Ohrid
Lake View Apartment St.John Monastery( Mid Unit)
U-$33 ubusuku ngabunye
UMBUNGAZI OVELELE
Iyunithi yokuqasha e-Ohrid
Lovely apartment with free parking
U-$22 ubusuku ngabunye
  1. Airbnb
  2. i-Albania
  3. Elbasan County
  4. Librazhd District
  5. Prrenjas